Polski English Українська Deutsch Français
Produkt dnia
GepRC Cinebot30 HD DJI O3 6S
GepRC Cinebot30 HD DJI O3 6S

2 849,00 zł

szt.
Bateria LiHv 3500mah 4S1P 20C HeeWing
Bateria LiHv 3500mah 4S1P 20C HeeWing

249,00 zł

szt.
Aparatura Radiomaster Pocket ELRS EdgeTX + BATERIE
Aparatura Radiomaster Pocket ELRS EdgeTX + BATERIE

449,00 zł

GepRC Mark5 DC HD O3 PNP 6S Dead Cat
GepRC Mark5 DC HD O3 PNP 6S Dead Cat

3 199,00 zł

Walksnail Moonlight KIT
Walksnail Moonlight KIT

929,00 zł

szt.
BetaFPV Pavo35 Cinewhoop 3,5" 6S BEZ VTX
BetaFPV Pavo35 Cinewhoop 3,5" 6S BEZ VTX

1 349,00 zł

szt.
Pomoc zdalna - 1h
Pomoc zdalna - 1h

199,00 zł

szt.
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Usługi

Latamy dronami i można nas wynająć

Dysponujemy ponad 30 dronami wyspecjalizowanymi w konkretnych zadaniach. Nie ma że nie wleci, nie ma że nie uniesie, czy że nie dogoni.

SZYBKIE FPV

Drony 5" z kamerami sportowymi, idealne do pościgów i dynamicznych ujęć w plenerze. Drony rozpędzający się do 160 km/h z kamerą rejestrującą 4K na pokładzie. Brzmi interesująco?

MAŁE FPV

Te specyficzne drony nie podniosą pełnej kamery filmowej. Często ledwo radzą sobie z kamerami sportowymi ale i na to jest metoda. Do nagrywania w ciasnych przestrzeniach ale mówię o naprawdę ciasnych - jak ciąg krzeseł, budka z frytkami, wnętrze samochodu czy grupa biegnących przed siebie 6-latków - używamy dronów które mieszczą się na jednej dłoni i noszą na sobie odchudzoną kamerę sportową. Własnoręcznie rozebrana, odchudzona o zbędne rzeczy, jak bateria czy wyświetlacze, kamera potrafi ważyć 30 gramów zamiast 180. Co za tym idzie cały dron gotowy do lotu i nagrywania w 5k60fps waży 200 czy 250gramów… a więc mniej niż dorosła wiewiórka. Ponownie, tak samo jak w wypadku dużych i szybkich dronów, tak i tutaj, ujęcia wykonane małymi dronami FPV są niepowtarzalne i nie do odtworzenia inną znaną ludzkości metodą. Kadry ogólne można łączyć z przelotami pod nogami czy przez jadący samochód. W jednym ujęciu. Zero 3D, Zero CGI, czysty lot.

DRONY KLASYCZNE

Kiedy dynamika przegrywa ze spokojem, my pilocie odkładamy na bok gogle i chwytamy w ręce aparatury od dronów klasycznych. To nimi wykonujemy ujęcia powolne, niemal statyczne, możemy patrzeć pionowo w dół czy oddalać się od filmowanych obiektów zamiast się do nich wyłącznie zbliżać. No i zdjęcia! Klasyczne drony w rękach profesjonalnego fotografa niczym się nie różnią od innych aparatów fotograficznych. My mamy u siebie taką osobę. Ze szkołą i dyplomem, z wystawami i publikacjami na całym świecie.

Filmowanie dronem | Filmy z drona

Jeśli poszukujesz pilota drona - jesteś we właściwym miejscu. Zrzeszamy pod swoimi skrzydłami pilotów, którzy podołają niemal każdemu zadaniu.

Filmy z dronów FPV

Czy z małych czy z dużych dronów, charakteryzuje je jedno - ponadprzeciętna dynamika! Nieosiągalne dla innych technik filmowych, modne i pożądane, zapierające dech w piersiach, nieodzowne w każdej nowej produkcji Netflixa. Tu pilot jest operatorem - ale kamery! Odpowiada za każdy ruch drona a więc i kamery do niego na sztywno przymocowanej. Stabilizacja? Jest, jeśli na siłę się uprzeć - to jest. Ostre jak brzytwa, głośne jak V8 na przelocie, można je kochać albo nienawidzić. Nie można przejść jednak obok nich obojętnie.

Zdjęcia z drona

Urocza chatka na skraju lasu, po lewej pomost, prowadzący do miejsca, w którym biorą taaaakie szczupaki, zaraz za lasem polana a za nią już tylko góry. Widzisz to? Widzisz. Z drona! Zdjęcia z drona to nie tylko lanshafty czy działki na sprzedaż. Kreatywny fotograf pomoże Ci i Twojej marce opowiedzieć historię, która zbuduje od zera lub dopełni całą kampanię bajkowymi ujęciami.

DRONY - Atrakcja na Event

Efektowne są nie tylko ujęcia z dronów FPV. Efektowne są same drony, zwierzęca zwinność z jaką prują powietrze czy nierealna wręcz prędkość z jaką pokonują zakręty. I to właśnie efekciarskie latanie można pokazać na evencie. Może to być latanie jako pasażer. Zawody pilot będzie miał aparaturę i swoje gogle na głowie, Ty jako pasażer dostaniesz drugie gogle z tym samym widokiem co pilot. Wiele osób musi po takim przelocie sobie usiąść. Może to być pokaz wyścigów, gdzie drony uzbrojone w ledy będą śmigały między bramkami a zawodowi piloci będą pędzić i urywać na każdym okrążeniu setne części sekundy ku ogólnej uciesze widzów. Całość pokazywana w jakości HD z obrazem rzucanym na dużym ekranie.

Szkółka FPV

Atrakcja na piknik czy imprezę firmową. świecący tor przeszkód i mikrodrony odporne na adeptów sztuki lotnictwa. My udostępniamy Ci sprzęt i pokazujemy Ci jak do używać a Ty siadasz za sterami, zakładasz gogle i czujesz się jak pilot myśliwca! Wiek? Wiek tu nie ma znaczenia. Wystarczą dwa sprawne kciuki, które dosięgną do drążków na aparaturze! Ale że latać będę sam? Nie, to byłoby ciekawe przez pierwsze 12 minut. Latać można nawet w 4 osoby. Można się strącać i sobie przeszkadzać! I może faktycznie będzie to niekoleżeńskie ale zabawa jest na tyle dobra, że kolega czy koleżanka powinna szybko wybaczyć.za i opracowanie wyników pomiarów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl